Sárga alma csoport

Nagy Kata
Farkas Istvánné

Linde Margit Magdola
Mint falun felnőtt gyerek beleszülettem a zene, a tánc, a hagyományőrzés népi világába, számomra nem volt kérdés, hogy minden erőmmel azon leszek, hogy a gyerekek megismerjék és megszeressék a magyar népzene, népi kultúra kincseit.
Jelenleg az „Ispilángi rózsa” tehetségműhely vezetője vagyok.
Szakvizsgát „Közoktatás vezető” területen tettem.  Az óvodai munkám mellett a Pedagógiai Intézetben, mint szaktanácsadó, később, mint szakértő dolgoztam.
A mai napig minden érdekel, ami körülöttem zajlik. Szeretek részese lenni a dolgoknak. Az idén sikerült megszereznem a Mesterpedagógusi fokozatot, amelyre nagyon büszke vagyok!

Nagy Kata
Óvodapedagógusi diplomámat a Kaposvári Egyetemen szereztem. Tanulmányaim során gyakornokoskodtam magyar, osztrák és német óvodákban is. Az elmúlt évben a tengerentúlon dolgoztam. 2014. októberétől a Temesvár Ovi lelkes, új óvó nénije vagyok.