Nyuszi csoport

Szántó Andrásné
Varga Zsófia

Szántó Andrásné
35 éve kezdtem a pályát. Ebből 27 évet a Tallián Gyula utcai óvodában töltöttem, ahol jelenleg is dolgozom. Gyerekkoromtól az óvónői pályára készültem. Kedvenc tevékenységeim közé tartozik minden, ami a kézimunkával és a vizuális tevékenységekkel kapcsolatos. Szeretem a változatos technikákat. Jó érzéssel tölt el, ha egy- egy szép, esztétikus munka elkészül és együtt örülhetek a gyerekekkel.

Varga Zsófia
Frissen végzett óvodapedagógus vagyok tele lendülettel, kreativitással és a gyermekek iránti érzett elkötelezett szeretettel. Édesanyám is óvónő már 25 éve, így életemben végig jelent volt az óvoda világa, belém ivódott a gyermeknevelés szeretete. Fontosnak tartom a szülőkkel való kötetlen, őszinte kapcsolatot, amelyben minden a gyermekneveléssel kapcsolatos problémát, tapasztalatot megoszthatunk egymással. Szakdolgozatomban is a XXI. sz.-i nevelés örömeit és nehézségeit kutattam. Munkámban legfontosabbnak a gyermekekkel való szeretetkapcsolatot tartom, amelyben előtérbe kerül az ölelés, dicséret és biztatás. Egy ilyen közegben minden gyermek szívesen megnyílik az új tudásra. Szabadidőmben ékszereket készítek és nagyon szeretek a párommal kirándulni.