Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

NTP-SR-15-0011 pályázat

Az Emberi Erőforrás Minisztériuma megbízásából, az Emberi Erőforrások Támogatáskezelő által meghirdetett, „Sportágakat népszerűsítő rendezvények támogatása” című, NTP-SR-15 kódjelű pályázat, A „Védd magad” című pályázaton a Támogató döntése alapján vissza nem térítendő támogatásban részesült intézményünk.

A pályázaton elnyert összeg: 600 000 Ft

A projekt megvalósításának

  • kezdő időpontja: 2016. április 28. 13.00

  • záró ideje: 2016. április 28. 17.00.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma Által kiírt, és pályázatot nyert „Sportágakat népszerűsítő rendezvények támogatása”, „Védd magad! című programot a Kaposvári Festetics Karolina Központi Óvoda nagycsoportosaival valósítottuk meg. Célunk volt, hogy felkeltsük és megszilárdítsuk az aktív és rendszeres testedzést, valamint a sportolás iránti érdeklődést. Megismertettük gyermekeinket egy helyi sportegyesület munkájával, valamint az egészséges táplálkozással, és egészség megőrzéssel is. A rendezvényünkről a következő linken található cikk jelent meg:

http://kaposvarmost.hu/hirek/kaposvari-hirek/2016/04/29/kicsik-tanultak-a-dzsudo-fortelyait-egeszsegnap-a-toponari-festetics-ovodaban.html