Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu
 
NTP-OTKP-20-0077

A Miniszterelnökség megbízásából, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, „A hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatása”, című pályázati kiírásra benyújtott, és elnyert NTP-OTKP-20-0077 kódszámú „Kiki maga mesterségét folytassa” című pályázat vissza nem térítendő támogatásban részesül.

A pályázati programon keresztül megismertetjük  a gyermekeket a néphagyományokkal, népszokásokkal és ezeken keresztül a régi népi kézműves technikákkal, valamint a már szinte feledésbe merülő népi kismesterségekkel. Bepillantást kapnak a népi tárgyalkotó kultúra csodálatos világába, a népi kismesterségek és a néphagyományőrzés lehetőségeibe óvodai keretek között.


A pályázaton elnyertösszeg:  500.000 Ft
A támogatási időszak:
·kezdő időpontja: 2020.szeptember 01.
·záró határideje: 2021. június 30.

Kedvezményezett neve,elérhetősége:
Kaposvári Festetics Karolina Központi Óvoda
7400 Kaposvár Toponári út 49.
tel.: 82/413-454
e-mail: festetics.karolina@gmail.com
Képviselő:
BekesnéPorczió Margit