Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu


Beszámoló
NTP-OTKP-20-0077
 
A Miniszterelnökség megbízásából, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett,
„A hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatása”, című
NTP-OTKP-20-0077 kódszámú
„Kiki maga mesterségét folytassa”
elnevezésű
pályázatot valósította meg intézményünk a 2020/2021. nevelési évben.

 
A program a téri-vizuális területen tehetségjegyeket mutató gyermekek differenciált személyiségfejlesztését támogatta többletlehetőségek és tartalmak nyújtásával.
A Kő-papír-olló Tehetségműhely 30 órás (heti egy alkalommal 60 percben) tehetséggondozó tevékenysége a műhelybe járó gyermekeket népszokásokkal, kézműves technikákkal, a népi tárgyalkotó kultúra világával ismertette meg. A megvalósult programsorozat a hagyományos népi kultúra átörökítése mellett segítette a digitális kompetenciák fejlődését is. 
Az alkotó tevékenységek tág teret biztosítottak a kreativitás kibontakoztatásához, manuális készségek, viselkedéskultúra, önismeret fejlődédéhez. Játékos, szeretetteljes légkör, a lazító programok, közösen átélt élmények, a saját élményű tapasztalatszerzés valamennyi intelligenciaterület komplex mozgósítását biztosította.

Lazító programként voltunk kerékpártúrán, hajókiránduláson, a Fekete István Látogatóközpontban

A pályázat révén vásárolhattunk egy digitalizáló táblát

Fényképes beszámolók az alábbi linkeken: