Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

NTP-OTKP-17-0021

BESZÁMOLÓ

NTP-OTKP-17-0021
 
Az Emberi Erőforrás Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett „A hazai és határon túli tehetség kibontakoztató program támogatása” című NTP-OTKP-17-0021 kódszámú „Kincsünk a Föld!” elnevezésű pályázatot valósította meg intézményünk a 2017/2018-as nevelési évben.
 
A projekt magában foglalta:
 • 30 órás foglalkozás sorozatot:
  • a természeti interperszonális, intraperszonális képességek fejlesztését tehetségígéreteknek, óvodai nevelési évet átfogóan. A megvalósítás korosztályuknak megfelelően, játékos formában, heti egy alkalommal, 60 percben valósult meg.
 • Lazító programokat, kirándulásokat:
  • a Deseda tóhoz, a kaposvári Fekete István Látogató Központba, madárgyűrűzésre, galambkiállításra, a Zimányi Szarvasmarha Telepre, Kaposvári Takáts Gyula Megyei és Városi Könyvtárba, Kaposvári Erdők Háza Látogató Központba, Zselici Csillagparkba
 • Eszközbeszerzés:
  • foglalkozási eszközök, irodaszerek vásárlása
  • utazás, belépőjegyek, étkezés biztosítása
  • a foglalkozások színesebb, változatosabb megvalósításához laptop, és LG Smart TV vásárlása
 
Fényképes beszámoló az alábbi linken: [Letöltés]