Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Maci csoport

Óvodapedagógus, tagóvodavezető: 
Puska Imréné 
Óvodapedagógus: 
Mudig Józsefné
Nevelést segítő társ: 

 
Puska Imréné 
Óvodás korom óta, szeretett óvónénim hatására készültem erre a világ legszebb hivatására. 38 éve „tyúkanyóként” babusgatom a gyermekeket. Legfontosabbnak tartom a szeretetet, bizalmat, a szülők, ovisok irányában és a jó nevelő viszony megteremtését. Az évek során igyekeztem tudásomat bővíteni, továbbképzéseken való részvétellel, önképzéssel. Erősségemnek tartom a mesélést, dramatizálást, a zenei és a környezeti nevelést. 21 éve vezetem a Tallián Gyula utcai óvodát. Ez idő alatt jól összeszokott csapatot sikerült összekovácsolni, akikkel együtt dolgozom a közös célok megvalósításáért.

Mudig Józsefné  
1981-ben kezdtem óvónőként dolgozni. Közben megszereztem a diplomámat és jelenleg a Tallián Gyula utcai óvodában dolgozom. Szeretem a természetet, családommal is sokat kirándulunk, ezért örülök, hogy olyan óvodában dolgozhatok, amelyik sajátos arculatául a környezet megismerését, szeretetét és védelmét választotta. Udvarunk és környezetünk olyan lehetőségekkel rendelkezik, amelyek által sok és változatos  természet közeli élményben részesülhetnek a gyerekek és ez által válik örömtelivé a munkám.