Szivárvány csoport

Németh Lászlóné
Papp József Györgyné

Kollárné Kiss Márta:
Az intézményben 1990 óta dolgozom, jelenleg vegyes életkorú gyermekcsoportban. Az évek során főiskolai végzettséget szereztem, és gyermektánc területen szakvizsgával rendelkezem.
A Gyöngyös koszorú tehetségműhelyben 2001-óta végzem munkámat. Az integrált egységen belül a tehetségműhelyeket vezető óvónők munkáját segítem, koordinálom. 2014. szeptemberétől az a  megtiszteltetés ért, hogy intézményvezető helyettesi megbízást kaptam.

Németh Lászlóné:
Itt élek Toponáron férjemmel és két felnőtt gyermekemmel. 1982-ben végeztem el Kaposváron a Táncsics Mihály Gimnáziumban az Óvónőképző Szakközépiskolát. Rögtön utána férjhez mentem és dolgozni kezdtem a Toponári Óvodában. Még GYES alatt elvégeztem a főiskolát. Ölbéli játékok címmel befogadást segítő foglalkozást tartottam 5-6 éven keresztül. A tehetségműhelyek indulása óta 2010. októbere óta a „Kő-Papír-Olló” térbeli-vizuális műhelyben munkálkodom. Kedvenc időtöltésem a gobelin-ezés, gyöngyfűzés.