Micimackó csoport

Sós Ágnes
Oláh Ivett

Lukács Józsefné:
37 éve vagyok óvónő. 1982-óta dolgozom a Kaposvári Festetics Karolina Központi Óvodában, az utóbbi 14 évben vegyes életkorú csoportban. A vizuális nevelés a legkedveltebb tevékenység a számomra, így ebből adódóan gyermekrajz pályázatokra rendszeresen készítem fel az óvodánkba járó gyermekeket, valamint a „Kő-Papír-Olló” térbeli-vizuális tehetségműhely vezetője vagyok.

Sós Ágnes:
1992-óta vagyok óvodapedagógus. Dolgoztam osztott és osztatlan csoportban, jelenleg az utóbbiban 2007-óta. Ölbéli játékok ringató foglalkozást tartottam 5 éven keresztül, valamint 4 éven keresztül segítettem az ovi galéria megnyitásában. 2013. júniusában szereztem szakvizsgát a Szent István Egyetem alkalmazott pedagógia karán. Törekszem a folyamatos önképzésre, innovációra, és ezeket igyekszem tapasztalataimmal ötvözve beépíteni nevelő munkámba. Írásaim jelentek meg az Óvónők kincsestára és a Fejlődés és fejlesztés az óvodában című országos szakmai folyóiratokban.