Festetics Karolina

Hermann Anikó
Keller Imréné

Hermann Anikó:
1981-óta dolgozom az óvodában, jelenleg a Bocsoda csoportban. A tavalyi nevelési évtől vezetem az „Ugra-bugra” tehetségműhelyt. Kedvelt tevékenységterületeim a mozgás-mozgásos játék valamint a környező világ megismerése.Pedagógiai munkámmal arra törekszem, hogy a gyerekek élményekkel teli életet éljenek az óvodánkban. 20 éve a munkavédelmi felelős tisztséget is betöltöm. Büszke vagyok arra, hogy pályázatírásommal háromszor is elnyertem óvodánknak a Zöld Óvoda címet.

Tóthné Keszeg Ildikó
Tóthné Keszeg Ildikó vagyok, óvodapedagógus, ének-zenei tanár. 16 éve vagyok a pedagógusi pályán, ebből 14 éve a Kaposvári Festetics Karolina Központi Óvodában, a Bocsoda csoportban. Szakterületem a zene, az óvodai zenei nevelés: örömmel tölt el, hogy az ének-zene tanárként szerzett szakmai ismereteimet óvónői munkámban kamatoztathatom.
Feladatom:
- az ovi koncertek szervezése
- a kamarakórus felkészítése
- zenei feladatok megszervezése.
A Tücsök Zenekar Tehetségműhely vezetőjeként szívügyem a tehetségígéretek gondozása, nevelése.

Bocsoda csoport

Bocsoda csoport 2