Festetics Karolina

Nagy Viktória
Horváth Imréné

Maturiczné Visnyei Éva:
Az intézményben 1982-óta, immár 32 éve dolgozom. Az óvoda az első munkahelyem. Csoportom a Bambi csoport, ahol jelenleg 24 azonos életkorú (3 éves) gyermeket nevelek. Az intézményben a Közalkalmazotti Tanács elnöki tisztjét töltöm be, és a Szakmai Munkaközösséget vezetem. 2013-tól a „Kukucska” természeti tehetségműhely segítő óvodapedagógusa vagyok.

Nagy Viktória:
2010-óta dolgozom az óvodában. Ebben az intézményben töltöttem a 8 hetes szakmai gyakorlatomat. Ekkor ismerkedtem meg a művészeti programmal. Abban a szerencsés helyzeten voltam, hogy a főiskola befejezése után mindjárt visszajöhettem dolgozni. A Bambi csoport óvónője vagyok, ahová 24 kiscsoportos gyermek jár. A „Kenderkóc-kuckó” mese tehetségműhely segítő óvodapedagógusa vagyok.

img-responsive img-thumbnail center-block